Jak funguje půjčovna kol

1. Jsme celosezónní půjčovna dětských kol a lyží. V Simplerentu půjčíme vašim dětem vhodná kola ve velikostech odrážedlo 12“ a šlapací kola 12", 16", 20", 24" a 26". 

2. Prozkoumejte nabídku našich dětských kol. Jestli přesně víte, jaký model kola pro své dítě potřebujete, rezervujte si ho s vyzvednutím na Flóře nebo dovozem mobilní půjčovnou domů.

3. Chcete výběr kola zkonzultovat s odborníky? Stavte se s dítkem v naší půjčovně na Floře  a my vám vybereme zaručeně to správné kolo.

4. Vybavení vám půjčíme bez zálohy. Potřebujete s sebou jen občanský průkaz. Výpůjčku zaplatíte v hotovosti nebo platební kartou.

5. V Simplerentu půjčujeme dětská kola těchto značek: Growbikes, Specialized a First Bike.

6. Váš malý cyklista se výrazně zlepšil nebo povyrostl? Žádný problém, kolo vám vyměníme za větší. Výměnu máte zdarma, platíte jen rozdíl ceny půjčovného.

7. Kolo si půjčíte kdykoliv v průběhu roku a vrátíte nejpozději do 15.11. 2023.  Za příplatek 30% nájemného si můžete kolo ponechat až do 31.3.2024.

8. Při vrácení běžná opotřebení dětských kol neřešíme. V případě zničení, ztráty nebo nevrácení výbavy postupujeme podle uzavřené nájemní smlouvy.

Kvalitní a správné kolo
se Simplerentem pro každé dítě
Vybavte své děti na letní sezónu

Půjčte jim to spravné kolo

Půjčte si Fatboy kolo

a užijte si ježdění plné zábavy

Ceník

Vyberte si vhodné kolo podle věku dítěte nebo z přehledu nabízených kol.

Ceny výpůjčky jsou uvedeny za celou sezónu 2023.
Kola se vrací nejpozději do 15. listopadu 2023.
 

Přehled dětských kol

Doporučená kola pro děti 2-3 roky

Tříkolka už mu nestačí? Je tedy správný čas přejít na odrážedlo. Jestli bude malý cyklista šikovný, stihne si ho ještě na podzim vyměnit za šlapací kolo.

Doporučená kola pro děti 3-4 roky

Záleží jen na vás, jestli necháte dítě jezdit s přídavnými kolečkami a nebo bez. My vám je půjčíme a poradíme, jak rychle přejít na ježdění bez nich.

Doporučená kola pro děti 4-6 let

V tomto věku už dítko většinou umí šlapat bez přídavných koleček a může tedy postupnými kroky stoupat na větší a větší kolo.. tedy 16", potom 20" Coaster. Právě 20" Coaster bez přehazovačky, se sníženým rámem a oběma typy brzd stojí za zmínku a určitě ho nepřeskakujte.

Doporučená kola pro děti 6-14 let

Děti od 6let už můžeme posadit na 24" kolo a stane se tak vaším opravdovým výletním parťákem. Dalším krokem je 26" s odpruženou vidlicí nebo bez. Tato kola půjčujeme z vlastní dílny Growbikes, která jsou speciálně upravená pro dětské potřeby. Mají odlehčenou konstrukci, speciální dětskou geometrii, kotoučové brzdy a 8stupňové řazení.

Speciální kola

Už téměř hotový cyklista za vámi stále chodí, že kromě výletů by chtěl okusit jinou formu bikování? Půjčte mu některý z našich speciálů a užijte si s ním kouzlo freestyle a freeride.

*Zvýhodněné ceny sezónního půjčovného označené hvězdičkou platí pro členy IKEA Family. Plnou cenu se dozvíte v detailu produktu.

 

Mobilní půjčovna Simplerent přijede za vámi. Po celé Praze na objednání přistavíme dodávku s kompletním vybavením pro vaše dítě. 

Vyberte si kolo a objednejte 
mobilní půjčovnu po Praze za 290 Kč
ve spolupráci

IKEA Family a Simplerent je ideální spojení pro ty, kteří chtějí špičkové jízdní kolo pro svoje dítě a rozhodně nechtějí zbytečně utrácet.Simplerent nabízí pro všechny členy IKEA Family zvýhodněné ceny půjčovného. Stačí se prokázat IKEA Family kartičkou a automaticky ušetříte minimálně 20% z ceny půjčovného. Nejste-li členem IKEA Family, staňte se jím. Být členem IKEA Family a půjčovat si Simplerent sportovní vybavení se vyplatí. Vybavit své dítě správným jízdním kolem ještě nikdy nebylo jednodušší a levnější!

 


vyberte si kolo
za zvýhodněnou cenu

Půjčovna Flora
Pasáž Agora Flora
Chrudimská 2a, Praha 3

733 785 222

Otevírací doba:

31.5. otevřeno: 10:00 - 19:00

červen, červenec a srpen
je ZAVŘENO.

Půjčovna otevírá znovu v září.

Mobilní půjčovna
U vás doma
kdekoliv v Praze

607 026 520

Rozvážíme: 
Po - Ne: 8-20hCena rozvozu je 290 Kč.

 
kontaktujte nás

sociální sítě:

facebook
Instagram

Provozovatel:

simple shop and rent s.r.o.
se sídlem Podhořská 757/21
184 00 Praha 8

IČ: 04220277 DIČ: CZ04220277

Cookies settingspohodlně nakoupíte batohy DAKINE
do školy i na hory za skvělé ceny


lehká dětská kola
navržená opravdu pro děti


trápí tě stres, únava a pocit plnosti?
SimpleBiotix tě nakopne