Jak funguje půjčovna kol

1. Jsme celosezónní půjčovna kol pro děti. V Simplerentu si můžete půjčit kola ve velikosti odrážedlo, 12", 16", 20", 24" a 26". 

2. Ti rodiče, kteří přesně vědí, které kolo jejich dítě potřebuje, můžou si v našem e-shopu rezervovat konkrétní model kola.

3. Chcete výběr kola zkonzultovat s odborníky? Stavte se s dítkem v naší půjčovně na Floře  a my vám vybereme zaručeně to správné kolo!

4. Vybavení vám půjčíme bez zálohy. Potřebujete s sebou jen občanský průkaz. Zaplatit výpůjčku můžete v hotovosti i platební kartou.

5. Vybrat si můžete z těchto značek kol: Growbikes, Specialized, First bike

6. Váš malý cyklista se výrazně zlepšil nebo povyrostl? Žádný problém, kolo vám vyměníme za větší. Výměnu máte zdarma, platíte jen rozdíl ceny půjčovného.

7. Kolo si půjčíte kdykoliv v průběhu roku a vrátíte nejpozději do 15.11. 2019. V případě, že kolo budete chtít využít i v českých mírných zimách nebo nestihnete vrátit do listopadu, můžete je vrátit nejpozději do 31.3.2020 s příplatkem 30% nájemného uvedeného ve smlouvě. Běžná opotřebení vybavení neřešíme. V případě zničení, ztráty nebo nevrácení výbavy se postupuje dle uzavřené nájemní smlouvy.

Kvalitní a správné kolo
se Simplerentem pro každé dítě
Vybavte své děti na letní sezónu

Půjčte jim to spravné kolo

Půjčte si Fatboy kolo

a užijte si ježdění plné zábavy

Vyberete si podle věku dítěte nebo z přehledu nabízených kol. Ceny výpůjčky jsou uvedeny za celou sezónu.
V období 1.9. - 15.3. nejsou kola skladem na půjčovnách. Vždy vyplňte rezervační objednávku.
My vám kolo obratem připravíme. Jakmile bude kolo na provozovně, pošleme vám e-mail.

Přehled nabízených kol

Doporučená kola pro děti 2-3 roky

Tříkolka už mu nestačí? Je tedy správný čas přejít na odrážedlo. Jestli bude malý cyklista šikovný, stihne si ho ještě na podzim vyměnit za šlapací kolo.

Doporučená kola pro děti 3-4 roky

Záleží jen na vás, jestli necháte dítě jezdit s přídavnými kolečkami a nebo bez. My vám je půjčíme a poradíme, jak rychle přejít na ježdění bez nich.

Doporučená kola pro děti 4-6 let

V tomto věku už dítko většinou umí šlapat bez přídavných koleček a může tedy postupnými kroky stoupat na větší a větší kolo.. tedy 16", potom 20" Coaster. Právě 20" Coaster bez přehazovačky, se sníženým rámem a oběma typy brzd stojí za zmínku a určitě ho nepřeskakujte.

Doporučená kola pro děti 6-14 let

Děti od 6let už můžeme posadit na 24" kolo a stane se tak vaším opravdovým výletním parťákem. Dalším krokem je 26" s odpruženou vidlicí nebo bez. Tato kola půjčujeme z vlastní dílny Growbikes, která jsou speciálně upravená pro dětské potřeby. Mají odlehčenou konstrukci, speciální dětskou geometrii, kotoučové brzdy a 8stupňové řazení.

Speciální kola

Už téměř hotový cyklista za vámi stále chodí, že kromě výletů by chtěl okusit jinou formu bikování? Půjčte mu některý z našich speciálů a užijte si s ním kouzlo freestyle a freeride.

*Zvýhodněné ceny sezónního půjčovného označené hvězdičkou platí pro členy IKEA FAMILY. Plnou cenu se dozvíte v detailu produktu. 

 

Mobilní půjčovna Simplerent přijede za vámi. Po celé Praze na objednání přistavíme dodávku s kompletním vybavením pro vaše dítě.

vyberte si kolo a objednejte
mobilní půjčovnu po Praze za 149 Kč
ve spolupráci

IKEA FAMILY a Simplerent je ideální spojení pro ty, kteří chtějí špičkové jízdní kolo pro svoje dítě a rozhodně nechtějí zbytečně utrácet.Simplerent nabízí pro všechny členy IKEA FAMILY zvýhodněné ceny půjčovného. Stačí se prokázat IKEA FAMILY kartičkou a automaticky ušetříte minimálně 20% z ceny půjčovného. Nejste-li členem IKEA FAMILY, staňte se jím. Být členem IKEA FAMILY a půjčovat si Simplerent sportovní vybavení se vyplatí. Vybavit své dítě správným jízdním kolem ještě nikdy nebylo jednodušší a levnější!

 


vyberte si kolo
za zvýhodněnou cenu

Půjčovna Flora
Pasáž Agora Flora
Chrudimská 2a, Praha 3

733 785 222

otevírací doba:
po – pá 10:00 – 19:00
so – ne: zavřeno

Kola v zimním období
​pouze na objednávku

Půjčovna Zličín
Homepark Zličín
(naproti McDonald's)
Skandinávská 15a, Praha 5

720 023 292

otevírací doba:
technických důvodů zavřeno

Půjčovna Krakov
Centrum Krakov
Lodžská 6
Praha 8

720 023 292

otevírací doba:
po - pá: 11:00 - 19:00
so - ne: 11:00 - 19:00

kontaktujte nás

sociální sítě:

facebook
Instagram

Provozovatel:

simple shop and rent s.r.o.
se sídlem Podhořská 757/21
184 00 Praha 8

IČ: 04220277 DIČ: CZ04220277

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.